Hell OnLine Community
NAS NOV FORUM http://hellonline-cs.com/
REGISTRUJ SE Smile
Hell OnLine Community
NAS NOV FORUM http://hellonline-cs.com/
REGISTRUJ SE Smile
Hell OnLine Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hell OnLine Community
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Poreklo vaseg nika :)

Ići dole 
+5
elita.wujaBL
sofronije87
elita.Ena
mujkke
elita.pAvliCa.mp3
9 posters
AutorPoruka
elita.pAvliCa.mp3

elita.pAvliCa.mp3


Broj poruka : 64
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Bijeljina

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 12:33 am

Objasnite ukratko zasto koristite bas taj nick.. xD
Nazad na vrh Ići dole
mujkke

mujkke


Broj poruka : 22
Datum upisa : 06.12.2011
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 12:34 am

Luc1f3r mi je sadasnji nick pa cu da vam kazem sve o njemu !!!!!Po verovanju satanističke religije, sumerski Bog, EA/ENKI je Lucifer. On je vrhovni BOG, ne anđeo! On je bio oklevetan vekovima sa obmanama i lažima. Većina ljudi ne zna Lucifera. Oni veruju u sve što im je rečeno bez ikakvog pitanja. Strah je moćan alat koji je korišćen kroz vekove da bi držao čovečanstvo dalje od Lucifera. Lucifer je isto i najbrilijantniji od Bogova. On je pravi Otac i kreator čovečanstva. On je isto vladao Egiptom pod imenom PTAH. ENKI znači Gospodar/Vladalac Zemlje. On je isto poznat kao Vodonoša iz znaka Vodolije. 11. znak Zodijaka. Jedan od Luciferovih brojeva je 11. Ovo može da se pronađe kroz istraživanje stare mitologije. Satan/Enki je osnovao Stari egipatski Red Zmije, tačnije, Bratstvo Zmije. Vekovima, ova učenja su bila korumpirana i više nisu nalik originalnim doktorinama. Ovaj Red je imao zadatak da čovečanstvu donese Božansko znanje i moć. Arheolozi su pronašli mnoštvo tabela, iz predela koji je poznat kao kolevka čovečanstva na bliskom istoku. One otkrivaju da je Ea/Enki, Gospodar Zemlje, čiji su simboli zmija i trozubac, stvorio čovečanstvo od evoluiranih primata koristeći spermu Bogova i jajašce primata. Mi nismo evoluirali prirodno. Ovo je razlog zbog kojeg mi lako oboljevamo, za razliku od životinja koje imaju bolje zdravlje. Lucifer je hteo da nas napravi savršenima, ali je zaustavljen da to učini od strane drugih Bogova.
Reč "Satan" na Hebrejskom znači protivnik i pobunjenikl (može ga se zamisliti kao tmurnog dečka u crnom u zadnjoj klupi u razredu). Svaki Bog koji se suprostavio hrišćanskom Bogu Jehovi, bio je žigosan i oklevetan. Satana/Lucifer, nije samo Hebrejska mitološka figura. On je postojao i pre religije Jevreja. Hrišćanska Biblija je osnovana na Sumerskoj/Mesopotamskoj mitologiji. "Lucifer," doslovno znači "Svetleći", "Donosilac Svetla", "Donosilac Znanja" i "Sin zore". Satan/Lucifer je poznat kao Bog pobunjenik, Bog koji je čovečanstvu doneo znanje, da bi ga uzdigao iznak nivoa životinje. Lucifer, zajedno sa Belzebubom, Aštarot, Azazelom, Belijalom, Mamonom i drugim Bogovima pobunio se zarad čovečanstva. Bili su nadbrojani to je razlog zbog kojeg su izgubili rat. Ovo se desilo posle toga kada je Zemlja bila predata mlađim Bogovima. Mlađi Bogovi nemaju poštovanje za čovečanstvo, i kao Jehova, oni su ludi za moći, nemarni i oholi. Svi Đavoli i Demoni su stari Bogovi. Gradovi, biblioteke i drugi izvori znanja su bili uništavani u pokušaju da unište sve i svo znanje o Starim Bogovima. Svi bogovi koji su učestvovali, oženili ili se sprijateljili sa čovečanstvom su bili prokleti i proterani od strane drugih Bogova.
Bogovi su vanzemaljska humanoidna rasa bića, od kojih je Lucifer Vrhovni i sveprisutan. U hrišćanskoj Bibliji, Bogovi su poznati pod imenom Nefilimi. Ova bića su vrlo evoluirana, napredna i moćna. Oni su genetski modifikovali njihov DNK, tako da ne stare. Oni postoje u svemiru. "Pakao" je u svemiru. Egipatski Bog Tot kaže da je Pakao na pojasu sazvežđa Orion. U Nekronomikonu (ova knjiga bazirana je na Sumerskoj/Mesopotamskoj mitologiji, iako je klasifikovana kao delo fantastike): "Kada veliki medved bude bio nisko na nebu". Kada se planete poređaju u određeni pravac, otvara se put za svemirske putnike. Ljudi uvek gledaju u nebo, očekajući ponovni povratak Bogova.
Lucifer je neverovatno jak, brilijantan i moćan. On odbija da prizna poraz. Od tada, mnogi su uvideli nedostatke i tiraniju Raja (Nibiru) i priključili se Luciferu u svojoj borbi. Satan je postao, još jednom, ekstremno moćan. Nasuprot manjim brojkama, on pobeđuje. Kao Satanisti, mi možemo da osetimo njegovu snagu. Hrišćani su slabi. Jedan Satanista vredi mnogo hrišćana. evo ukratko Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mujkke

mujkke


Broj poruka : 22
Datum upisa : 06.12.2011
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 12:35 am



Poslednji izmenio mujkke dana Sre Dec 14, 2011 12:39 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
elita.Ena

elita.Ena


Broj poruka : 61
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 33
Lokacija : rajvoSa

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 12:37 am

meni je nick bio [NAE]Smile jednostavno Ena na satrovackom =) Ena->NAE xD eto..sad je elita.Ena Smile sto jednostavnije to bolje...iako nekad vratim elita.[NAE] Smile mnogo jednostavnije od lucifera xD
Nazad na vrh Ići dole
elita.pAvliCa.mp3

elita.pAvliCa.mp3


Broj poruka : 64
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Bijeljina

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 12:44 am

moj nik : elita.pAvliCa.mp3
elita. je tag klana...
pAvliCa mi je prezime xD (za one koji nisu znali)
.mp3 bezvezni dodatak (inace nikad nisam mp3, tj. ne slusam muz. dok igram)
eto i ja sam pojednostavio.... P.S. Ugledajte se na mene i Enu...ni po sto na Mujketa xD
Nazad na vrh Ići dole
sofronije87




Broj poruka : 23
Datum upisa : 11.12.2011

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 1:05 am

Poreklo vaseg nika :) 211107

Poreklo vaseg nika :) Demotivation.us_Kad-porastem-biu-pametan-kao-Sofronije_13061897039

Sofronije lik iz crtaca hteo sam neki lik a njegovo ime mi bilo smesno SOFRONIJE LAJAVI KRELAC hahaaah

87 - zato sto sam te godine rodjen

inace izbrao sam Sofronija i jer volim piletu da jedem a inace

zanimljivost vezana za pilice je ta da KOKOSKE od svih zivotinja imaju najveca prsa/grude naravno poredeci sa njihovom telesnom tezinom kokoske su na ubedljivo prvom mestu

a sto se ljudi tice Shvarc je na prvom mestu hahaa Smile

Poreklo vaseg nika :) Arnold-schwarzenegger-chest
Nazad na vrh Ići dole
elita.wujaBL

elita.wujaBL


Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 27
Lokacija : Banjaluka, Republika Srpska.

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 1:07 am

wujaBL.
Pa prezivam se Vujović, pa mi je nadimak Vuja, a pošto kad' sam počeo igrati na jednom serveru je već bio neki Vuja, pa sam ja promijenio nick u Wuja. Ovo BL je grad iz kojeg sam (Banjaluka). Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elita-eSports.iz.rs
Anti-depresiV

Anti-depresiV


Broj poruka : 20
Datum upisa : 30.11.2011

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 10:03 am

TDI emisija koja me odusevljavala i slusao je stalno i u tom periodu igrao cs i tako je doslo!! Wink))

A ti ludi mujke nebi taj roman gore procitao da mi neko plati :PPPP
Nazad na vrh Ići dole
g0xy

g0xy


Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.11.2011
Godina : 28
Lokacija : Teslic

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 14, 2011 9:17 pm

predlozio neki pajser hibina :O
Nazad na vrh Ići dole
sandiBL

sandiBL


Broj poruka : 52
Datum upisa : 30.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeČet Dec 15, 2011 6:05 pm

sandiBL
Ovo mi je nick sa malo duzim stazem.
pre su me cimali hugo bos.- jebem kao on "hjugo" neka serija spanska neam pojma

pa sam stavio sandiBL " sandro"-"sandi" Banja Luka"BL" a taj nick mi je predstavljao kao igraca da znaju odakle sam. i sa tim nickom sam dobio definiciju dobrog igraca tako i ostao Very Happy bar se nadam. A i svi me znaju kao sandi-a
Nazad na vrh Ići dole
elita.fNt samo za nju <3

elita.fNt samo za nju <3


Broj poruka : 77
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeUto Dec 20, 2011 9:56 pm

FaNaT... uffff... Razz e pa ovako, kada sam pocinjao opet da igram CS igrao sam i texas holdem poker na jednom mestu i bio zagrizen za igru =) posto u "pokeraskom zargonu" "fanat" znaci zandar nisam znao koji nick da stavim pa reko aj "FaNaT" i tako ostalo, posle hteo da menjam al reko nacu, svi me znaju pod tim nickom...

Inace pre sam koristio nick SilveR MooN- ne znam zasto i kako, to je bilo pre 10 god Razz

eto, kratko ali efikasno Very Happy Very Happy

pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/elitaHQ
sofronije87




Broj poruka : 23
Datum upisa : 11.12.2011

Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitimeSre Dec 21, 2011 4:48 pm

hahahahaah a zato tvoja ZENA stalno pise tamo na serveru FANAT FANAT ja reko sta je to FANAT ahaahhahhaah
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poreklo vaseg nika :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Poreklo vaseg nika :)   Poreklo vaseg nika :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poreklo vaseg nika :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hell OnLine Community :: NOVI FORUM http://www.hellonline-cs.com/ :: NOVI FORUM http://www.hellonline-cs.com/-
Skoči na: