Hell OnLine Community
NAS NOV FORUM http://hellonline-cs.com/
REGISTRUJ SE Smile
Hell OnLine Community
NAS NOV FORUM http://hellonline-cs.com/
REGISTRUJ SE Smile
Hell OnLine Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hell OnLine Community
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Licna karta svih igraca

Ići dole 
+10
sofronije87
KMBJNNN
elita.fNt samo za nju <3
elita.wujaBL
elita.pAvliCa.mp3
mujkke
Mazohista
sandiBL
Lancha B|
elita.Ena
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
elita.Ena

elita.Ena


Broj poruka : 61
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 33
Lokacija : rajvoSa

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimePet Dec 02, 2011 1:35 am

Dobro vece ja sam Ena svi me znateeee =) hahaha Smile nego...

Ovo je tema gdje trebate napisati osnovne stvari o sebi kako bi se sto bolje upoznali medjusobno Smile bicu vasa zvijezda vodilja i krenuti sa prestavljanjem Smile

p.s ukoliko uploadujete sliku molim vas a ne bude veca od 500x500


ime: Ena
godine: 21
Grad: Sarajevo
Klan: Elita (ponosni clan)
Pocela furati kanter davne 99' godine (90% vas je rodjeno te godine Razz) Smile aktivno pocela igrati te naucila recimo nesto prije 2 godine Smile
Fax: FPN (Fakultet politickih nauka) odsjek: Zurnalistika; Smjer: Poslovno komuniciranje (PR)

Licna karta svih igraca Ena45copycustom


ajde probila sam led =) da vidim vas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Lancha B|




Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.11.2011

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimePet Dec 02, 2011 1:31 pm

Evo da vam se i ja predstavim

Ime : Sasa
Prezime : Curcic
Nick : Lancha
Godiste : 98 (Mlad al iskusan xD)
Ovako cs sam poceo da igram pre 5 i po godina u jednoj igraonici nisam znao ni da ukucam nick aktivno se bavim jedno 3 godine zadnje
Skola : OS "Sveti Sava" Bijeljina 8 Razred
Kad porastem bicu nocni bravar

Pozz Smile


Licna karta svih igraca Curcic
Nazad na vrh Ići dole
sandiBL

sandiBL


Broj poruka : 52
Datum upisa : 30.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeSub Dec 03, 2011 8:20 pm

Ime: Sandro
Godine: 22
Grad: Banja Luka
Klan: REAKTOR (ponosni clan) i Elita
Kantera se igram vec 7-8 godina. od tog 3 god. aktivno Smile obozavam gaming , kad kod stignem odem na neki turnir
Fax: BLC/Banja Luka College "pravo i menadzment"
Nekad davno strasan talenat za sport : odbojka i rukomet Smile
Mesto de radim National and University Library of the Republic of Srpska knjiznicar

nisam jebeno fotogenican Smile i mnogo sam debeo

dodajte krivi nos. zub manje . i jos 30 kg. Very Happy
Licna karta svih igraca 73891327.th

Ja sam ovaj bez dlake na jeziku Very Happy lol!
Licna karta svih igraca Bazen.th



Poslednji izmenio sandiBL dana Sre Dec 07, 2011 3:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mazohista




Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.12.2011

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeSre Dec 07, 2011 12:05 am

Ime : Predrag
godina : 21
Grad : temerin
klan : elita
Cs igram 3 godine od 2008 sa malim i vecim pauzama Very Happy
Idem u visoku tehnicku skolu i takoc.
Nazad na vrh Ići dole
elita.Ena

elita.Ena


Broj poruka : 61
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 33
Lokacija : rajvoSa

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeSre Dec 07, 2011 12:06 am

fale vam slike decki =)
Nazad na vrh Ići dole
mujkke

mujkke


Broj poruka : 22
Datum upisa : 06.12.2011
Godina : 31
Lokacija : Sarajevo

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeSre Dec 07, 2011 12:14 am

ime: Mujkke
godine:19
Grad: Sarajevo
Klan: Elita
igram kantera vec 4 godine aktivno a igrao sam i prije toga po lanu ponekad. to jednostavno volim.
volim se opijat i kulirat sa rajom.

Skolu zavrsio, fax neidem jebes to xD... ne radim. et ukratko Wink

Licna karta svih igraca 27070319704390147801057

Nazad na vrh Ići dole
sandiBL

sandiBL


Broj poruka : 52
Datum upisa : 30.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeSre Dec 07, 2011 3:14 am

elita.Ena ::
fale vam slike decki =)
Izvili curka Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
elita.pAvliCa.mp3

elita.pAvliCa.mp3


Broj poruka : 64
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Bijeljina

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeSre Dec 07, 2011 10:43 am

Moje ime je Slobodan Pavlica, 89 sam godiste, dolazim iz Bijeljine... Jedan sam od novijih clanova klana elita. , CS-a igram 11 godina, sa manjim pauzama, cw igrac sam svega nekih godinu dana, tako da sve sto sam naucio o CS-u jeste u tom periodu od godinu i po.. Mnogi igraci me pamte po losem, a jos vise njih po dobrom (obozavam da se derem na mikrofon hhhh Very Happy)...u CS-u mi je nik : elita.pAvliCa.mp3 i inace sam 1 od 5 head admina na srw...( nije da se hvalim Razz )
Sto se tice privatnog zivota, u pitanju je jedan kompletan gimnazijalac, bavio sam se raznim sportovima tipa TAE KWON DO (tri godine) i imao sam uspeha na takmicenjima u Bijeljini trece mesto i u Vrscu 2. mesto...(zavrsio sam sa plavim pojasom :O) Kosarku sam tkdj. trenirao 3 godine... i u osnovnoj skoli sam bio na raznim takmicenjima.. uglavnom smo ulazili u top5 hhhh.. Sto se tice fax-a, tu nisam neke srece bio...upisao sam ga nekad davno i vrlo brzo se ispisao...video sam da nije za mene u tom trenutku...(kocka mi je bila preca :/), ali dobro sad sam neke stvari shvatio u zivotu...i tako...toliko od mene Smile

(e'o i neka slicica..)
Licna karta svih igraca 65266927

Nazad na vrh Ići dole
elita.Ena

elita.Ena


Broj poruka : 61
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 33
Lokacija : rajvoSa

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeSre Dec 07, 2011 4:33 pm

sandiBL ::
elita.Ena ::
fale vam slike decki =)
Izvili curka Very Happy

Fala Sandi xD
Nazad na vrh Ići dole
elita.wujaBL

elita.wujaBL


Broj poruka : 14
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 27
Lokacija : Banjaluka, Republika Srpska.

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeSre Dec 07, 2011 8:35 pm

Ja sam Aleksandar Vujović, u CS-u poznatiji kao wujaBL. Živim u Banjaluci, rođen sam 08.08.1996. u Bačkoj Topoli (u okolini Novog Sada) i samim time sam ponosno najmlađi član elite. U Counter-Strike sam prvi put ušao prije nekih devet godina. Igrao sam u jednoj igraonici u naselju. Taj period je trajao nekih godinu dana, da bih Counter ponovo počeo igrati prije nešto manje od tri godine. Sa CW-ovima sam počeo sa ekipom iz osnovne na lanu (uvijek smo derali one starije, i ako su oni imali full opremu, hhh), da bih pošto je većina mojih saigrača prestala igrati CS, ušao u elitu, i tu nastavio sa aktivnim igranjem CS-a. Sada sam prvi razred elektro-tehničke škole "Nikola Tesla", u Banjaluci. Vjerovatno ću upisati fakultet za grafički dizajn, jer se time u slobodno vrijeme bavim pored CS-a. Takođe sam i aktivista projekta "Budi muško", u sklopu organizacije "Perpetuum Mobile". Za kraj evo jedna sličica : Licna karta svih igraca Wujayeah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elita-eSports.iz.rs
elita.Ena

elita.Ena


Broj poruka : 61
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 33
Lokacija : rajvoSa

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeČet Dec 08, 2011 12:04 am

elita.wujaBL ::
Ja sam Aleksandar Vujović, u CS-u poznatiji kao wujaBL. Živim u Banjaluci, rođen sam 08.08.1996. u Bačkoj Topoli (u okolini Novog Sada) i samim time sam ponosno najmlađi član elite. U Counter-Strike sam prvi put ušao prije nekih devet godina. Igrao sam u jednoj igraonici u naselju. Taj period je trajao nekih godinu dana, da bih Counter ponovo počeo igrati prije nešto manje od tri godine. Sa CW-ovima sam počeo sa ekipom iz osnovne na lanu (uvijek smo derali one starije, i ako su oni imali full opremu, hhh), da bih pošto je većina mojih saigrača prestala igrati CS, ušao u elitu, i tu nastavio sa aktivnim igranjem CS-a. Sada sam prvi razred elektro-tehničke škole "Nikola Tesla", u Banjaluci. Vjerovatno ću upisati fakultet za grafički dizajn, jer se time u slobodno vrijeme bavim pored CS-a. Takođe sam i aktivista projekta "Budi muško", u sklopu organizacije "Perpetuum Mobile". Za kraj evo jedna sličica : Licna karta svih igraca Wujayeah


znaci wujo iznenadio si me realno Smile kako samo fino i elokventno napisano Smile zar ti znas i ovako fino pricati? Smile
Nazad na vrh Ići dole
elita.pAvliCa.mp3

elita.pAvliCa.mp3


Broj poruka : 64
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Bijeljina

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeČet Dec 08, 2011 1:17 am

WUJA NAJJACI!!!
Nazad na vrh Ići dole
elita.fNt samo za nju <3

elita.fNt samo za nju <3


Broj poruka : 77
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeČet Dec 08, 2011 1:17 am

Alo, alo, polako Razz Mnogo ste se Vi opustili Very Happy Very Happy Vidim svi se predstavljate pa reko da ja ne budem crna ovca eto i mene... =)))
E ovako, uuuuhhhh odakle poceti, naravno od pocetka =))) Zovem se i prezivam Stefan Blagojevic, zivim u Beogradu, rodjen sam 03.08.1989 ( mogu wuji tata biti Very Happy Very Happy ) Zavrsio sam "Srednju Turisticku skolu", idem na "Fakultet za Turisticki i Hotelijerski Menadzment UNIVERZITET SINGIDUNUM" =) Nemam brace, sestara ( sin jedinac ali nisam razmazen Very Happy )

A sto se tice CS-a, e tu sam tata Very Happy Very Happy Very Happy salim se naravno. Poceo sam igrati tu negde 4,5 razred osnovne skole, naravno samo lan jer nisam imao comp i bio veoma uspesan ( osvajao turnire po igraonama itd ) Razz prestao krajem osmog razreda ( znate kako to ide, izlasci, pijane noci, ludilo zezanje itd ) i onda pre jedno 2 godine odem ja kod Bleje i vidim igra on CS i pogadjajte, naravno tu je bio kraj svim dilemama, vracam se Counteru... =))
Da on meni IP servera gde je igrao, udjem Ja, naravno bot tezak, svi me ubijaju, kolju itd itd Razz Razz E onda je krenula ona stara forma da se vraca, pa su poceli banovi, prozivanja jer niko ne veruje da tako brzo igram mnogo bolje... I da ne duzim pricu, evo sada se pucamo svaki dan, ekipa je u fullu, SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE =)

pozdrav za sve Vas

ljubi Vas "FaNaT", "fNt samo za nju <3", "FaNaT 4 heR mY ANgEl" kako god zelite Very Happy

P.S. uhhhh umalo da zaboravim =) sa Blejom osnivac klana "elita" cijim se clanovima iskreno ponosim =)
spoj veoma dobrih i dragih osoba sa jos boljim znanjem Countera ( to se retko nalazi Wink verujte mi )
https://www.facebook.com/elitaHQ

Evo i nekih slicica =) da se gospodjica Ena ne ljuti :O
Licna karta svih igraca Dsc00795op


Bleja ( neki ga znaju neki ga ne znaju ) i Ja
Licna karta svih igraca Dsc00897fg

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/elitaHQ
sandiBL

sandiBL


Broj poruka : 52
Datum upisa : 30.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeČet Dec 08, 2011 5:59 pm

BLEJA CACA <3 znaci brate
Nazad na vrh Ići dole
KMBJNNN




Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.12.2011

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 10:05 am

Ajde da i ja puknem se Smile

Zovem se Srdjan Spasojevic dolazim isto iz Banja Luke,i izgleda da nas je najvise ovde Very Happy

Rodjen sam 30.04.1995 mlad Very Happy cs igram 3-4 god sa prekidima. Idem u ugostiteljsku skolu 2 razred samo da to zavrsim pa konobariti negde Very Happy haha nista fax i to Smile ma dosta brate od mene ne pricam mnogo Smile


Licna karta svih igraca Jaaaaaao

Licna karta svih igraca 42844201





Nazad na vrh Ići dole
sandiBL

sandiBL


Broj poruka : 52
Datum upisa : 30.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 11:22 am

wlcm srki Smile tebe znam i reaktora
Nazad na vrh Ići dole
KMBJNNN




Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.12.2011

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 3:59 pm

Da da Smile Sandi vodja reaktora Smile bili smo zajedno na Lausu lan turnir onaj kad ste se iznapijali Smile
Nazad na vrh Ići dole
sofronije87




Broj poruka : 23
Datum upisa : 11.12.2011

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 4:54 pm

Moram odma da napomenem da sam ja ovde zbog ENE , moram da saznam da li stvarno ima CRNE OCI ili me zeza!!! ahaahahah

Ime - Milan Spremo

Rodjen - Pancevo , Srbija

Datum - 22 septembar 1987

Visina - 193,5 cm

Tezina - 102-105 kila (variram u zavisnosti od kolicine obroka)

Kosa - Smedja

Oci - Zelene


Srbin po nacionalnosti rodjen u Pancevu iako poreklom poticem iz HERCEGOVINE moj deda je rodjen u Hercegovini a sa 21 godinuom je dosao u Srbiju inace je poreklom iz Nevesinja tako da moje prezive ( Spremo) nije tako cesto u Srbiji ali u BIH nas ima dosta.

Sto se tice Kantera poceo sam da igram pre 10 dana igrao sam nesto malo pre 8-9 godina , medjutim skoro mi je crkao monitor inace uglavnom vreme kuci provodim gledajuci filmove ( ja sam totalni FREAK za horror filmove i volim sve vrste horrora od starih Universalovih gotik horror filmova i Mario Bave pa sve do novijih filmova , volim i trasheve i klasike naravno) , e pa igrom slucaja mi se skoro pokvario monitor a imam jos neki mali monitor medjutim na nejmu nemogu filmove da gledam pa sam na prigovor dva drugara nateran da igram CS pa sam preko CS-a upoznao ENU na serveru pa me ona poslala ovde ( opasna je ta Ena nemogu da igram od nje kad udjem na server hahahaha)

Inace sam propali student posto sam menjao par fakulteta i na kraju upisem fakultet koji sam trebao odma da upisem a to je DIF ( fakultet sporta i fizickong vaspitanja) i skoro sam rame povredio i na kraju operisao 25 oktobra ove godine.

Tako da sto se zivota tice namam puno cime da se pohvalim za sada nije bas najsjajnije ali dobro otoom potom sad mi je u glavi samo ovo rame da rehabilitujem

evo par slika jedna je sa doceka nove godine a druga je dan posle operacije

NEMAM PUNO SLIKA POSTO NEMAM TE FEJSBUKOVE I MAJSPEJSOVE ALI EVO IMAM KLIP NA YOUTUBE-U PA MI MALO BUDZAJTE VIEW-OVE HAAAHAHHAHAA

https://www.youtube.com/watch?v=oT6N8gmISjQ&feature=plcp&context=C23870UDOEgsToPDskLbYPRZMCdbH3m38cTIbG-u


Licna karta svih igraca Img0482

Licna karta svih igraca Img2789
Nazad na vrh Ići dole
sofronije87




Broj poruka : 23
Datum upisa : 11.12.2011

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 4:57 pm

E da ENI SAM DUZAN PESMU , za ovu sliku sa naocarima hahahhaaha

Paperjaste kose , neznoga lica , devojka na Suncu stoji i sija od srece ,

Naocare nosi i svoje oci Milanu pokazati NECE!


haahhahahaha nemojte da me banujete ja stalno Eni pevam
Nazad na vrh Ići dole
elita.pAvliCa.mp3

elita.pAvliCa.mp3


Broj poruka : 64
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Bijeljina

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 10:05 pm

OK..srecno sa ramenom ... i uzivaj na srw Smile nas server je nedavno napravljen, ali napredujemo lagano... u sustini sve ce ovo biti jedna ozbiljna prica Wink GL...pucamo se na srw xD
Nazad na vrh Ići dole
sofronije87




Broj poruka : 23
Datum upisa : 11.12.2011

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 10:16 pm

HAHA hvala na lepim recima Smile

i ova poslednja recenica je sjajna Smile

Bas bi voleo da vam dodjem tamo u BIH nikad nisam bio , a i voleo bi da posetim mesto odakle poreklom vodim a to je Nevesinje moj deda pokojni mi je mnogo pricao o BIH iako on nije voleo puno o tome da prica posto su njega sa imanja oterali dok je mlad bio pa je bio kivan na bracu svoju...

ajde da ukratko objasnim imao je 6 - oro rodjenih braca i jednu sestru , moj deda je bio najmladji medju njima i jedini koji je napustio Hercegovinu to jest posto je bilo starijih braca da se stara o roditeljima i kuci njega su poslali u svet , zvuci malo cudno kao da te otpusti porodica kao da si radnik a ne sin ali to su tada valjda bila drugacija vremena..

tako da ja imam gomilu rodbine u BIH za koje ja ni neznam i koju ni nepoznajem i bas mi krivo tako da bi voleo da navratim jednog dana
Nazad na vrh Ići dole
sandiBL

sandiBL


Broj poruka : 52
Datum upisa : 30.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Banja Luka

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimeNed Dec 11, 2011 11:45 pm

wlcom milane. uzivaj na serveru
poz iz RS.
Nazad na vrh Ići dole
elita.pAvliCa.mp3

elita.pAvliCa.mp3


Broj poruka : 64
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Bijeljina

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimePon Dec 12, 2011 12:06 am

a nije na kraj
sveta..blizu smo Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
elita.Ena

elita.Ena


Broj poruka : 61
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 33
Lokacija : rajvoSa

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimePon Dec 12, 2011 12:49 am

sofronije87 ::
Moram odma da napomenem da sam ja ovde zbog ENE , moram da saznam da li stvarno ima CRNE OCI ili me zeza!!! ahaahahah

Ime - Milan Spremo

Rodjen - Pancevo , Srbija

Datum - 22 septembar 1987

Visina - 193,5 cm

Tezina - 102-105 kila (variram u zavisnosti od kolicine obroka)

Kosa - Smedja

Oci - Zelene


Srbin po nacionalnosti rodjen u Pancevu iako poreklom poticem iz HERCEGOVINE moj deda je rodjen u Hercegovini a sa 21 godinuom je dosao u Srbiju inace je poreklom iz Nevesinja tako da moje prezive ( Spremo) nije tako cesto u Srbiji ali u BIH nas ima dosta.

Sto se tice Kantera poceo sam da igram pre 10 dana igrao sam nesto malo pre 8-9 godina , medjutim skoro mi je crkao monitor inace uglavnom vreme kuci provodim gledajuci filmove ( ja sam totalni FREAK za horror filmove i volim sve vrste horrora od starih Universalovih gotik horror filmova i Mario Bave pa sve do novijih filmova , volim i trasheve i klasike naravno) , e pa igrom slucaja mi se skoro pokvario monitor a imam jos neki mali monitor medjutim na nejmu nemogu filmove da gledam pa sam na prigovor dva drugara nateran da igram CS pa sam preko CS-a upoznao ENU na serveru pa me ona poslala ovde ( opasna je ta Ena nemogu da igram od nje kad udjem na server hahahaha)

Inace sam propali student posto sam menjao par fakulteta i na kraju upisem fakultet koji sam trebao odma da upisem a to je DIF ( fakultet sporta i fizickong vaspitanja) i skoro sam rame povredio i na kraju operisao 25 oktobra ove godine.

Tako da sto se zivota tice namam puno cime da se pohvalim za sada nije bas najsjajnije ali dobro otoom potom sad mi je u glavi samo ovo rame da rehabilitujem

evo par slika jedna je sa doceka nove godine a druga je dan posle operacije

NEMAM PUNO SLIKA POSTO NEMAM TE FEJSBUKOVE I MAJSPEJSOVE ALI EVO IMAM KLIP NA YOUTUBE-U PA MI MALO BUDZAJTE VIEW-OVE HAAAHAHHAHAA

https://www.youtube.com/watch?v=oT6N8gmISjQ&feature=plcp&context=C23870UDOEgsToPDskLbYPRZMCdbH3m38cTIbG-u


Licna karta svih igraca Img0482

Licna karta svih igraca Img2789




Svaka cast Smile Hvala na registraciji jos da postanes aktivni clan i bice super Smile samo nastavi igrati na serveru studirat ces Counter postat ce ti jedina zanimacija Smile
Nazad na vrh Ići dole
elita.fNt samo za nju <3

elita.fNt samo za nju <3


Broj poruka : 77
Datum upisa : 29.11.2011
Godina : 34
Lokacija : Beograd

Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitimePon Dec 12, 2011 1:58 am

Dobrodosao =) nista se ne brini, nece te niko ban, postuj pravila i sve ce biti u redu Wink =)

pozz
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/elitaHQ
Sponsored content





Licna karta svih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Licna karta svih igraca   Licna karta svih igraca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Licna karta svih igraca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Hell OnLine Community :: NOVI FORUM http://www.hellonline-cs.com/ :: NOVI FORUM http://www.hellonline-cs.com/-
Skoči na: